Hotell Wesenbergh

Ajalooline Hotell Wesenbergh

Hotell Wesenbergh on Rakveres majutust pakkunud pea 30 aastat. Soovime oma klientidele pakkuda suurepärast kliendikogemust. Meie hotellist leiad nii standardklassi tube kui ka suuremaid peretube, lisaks saunaga toad ning Arvo Pärdi sviidi.

Broneeri tuba

Majutuspaketid

Tuba sobib kõige paremini paaridele romantiliseks puhkuseks ja perede majutamiseks. Toa hind sisaldab sauna kasutamist, rikkalikku buffet-hommikusööki, minibaari sisu,WiFit, tasuta parkimist. 

Toas on elutuba ja avar magamistuba, saun, duširuum, föön, vannitoatarbed. Televiisor elutoas. Toa hind sisaldab sauna kasutamist, rikkalikku buffet- hommikusööki. Tuba mahutab 2 täiskasvanut + 3 last .

See kahekohaline tuba sobib kõige paremini inimesele, kes armastab head puhkust, aga ka külalisele, kes on ärireisil. Sobib ka peretoaks.Toas on üks kaheinimesevoodi või kaks üheinimesevoodit.

hotell wesenbergh

Rakveres majutust pakkunud 30 aastat

Meie hotellist leiad nii standardklassi tube kui ka suuremaid peretube, lisaks saunaga sviidid ning Arvo Pärdi sviidi. Tutvu Hotell Wesenberghi tubadega SIIN.

CATERING

Toitlustus Sinu üritusele

WESMO OÜ on pakkunud toitlustust juba ligi 25 aastat. Aitame Sind oma suure kogemustepagasiga! Tule pea oma tähtis sündmus meie juures, kutsu meid täisteenindusega oma sündmusele või hoopis telli meie kogenud kokkade valmistatud road oma pidulauda kaunistama. 

Wesenbergh SPA

Tule meie juurde lõõgastuma!

Wesenbergh SPA pakub võimalust sauna- ja veemõnusid nautida Sinu valitud seltskonnas. Tule meile sõprade või kallima seltsis.

Vali sobiv keel