Hotell Wesenbergh

Villa Wesenbergh

Avaleht / Villa Wesenbergh

Villa Wesenbergh

Villa Wesenbergh on 1929.-1930. Ferdinand Adoffi projekti järgi ehitatud elumaja ning 2002. aastal algupäraselt renoveeritud. Esimese külalisena ööbis siin Lääne-Virumaal töövisiidil viibinud president Arnold Rüütel.

Kellele Villa Wesenbergh sobib?

Villa on väärika ajalooga hoone, kus on kaks üheinimesetuba ning kuus suuremat tuba, mis mahutavad mõnusalt ka 4-liikmelise perekonna. Villa sobib nii ajaloolist arhitektuuri hindavale puhkajale kui ka ärireisijale.

See sobib ideaalselt ka väiksematele gruppidele, kes soovivad kõrvalhoones pidu pidada. Villa interjöör on klassikalises stiilis, kuid olemas on kõik tänapäevased mugavused, igas toas on teler ning WiFi.

Kus Villa Wesenbergh asub?

Villa asub Rakvere keskmes, seega kõik vajalik on 5-10 minuti jalutuskäigu kaugusel. Hoonel on oma parkla, kuid võtmete kätte saamiseks on vaja esmalt pöörduda Hotell Wesenberghi, mis asub 500 meetri kaugusel, Tallinna tänav 25. Hotell Wesenberghis pakutakse hommikusööki, mida villa külastajal on võimalik soovi korral juurde osta.

Samuti asub Villa Wesenberghi kõrval Kuur-Saal, kus pakutakse E-R lõunasööki, mis on hinnatud praadide kõrvale pakutava rikkaliku salativaliku poolest.

Vali sobiv keel